Eskişehir Koltuk Döşeme rehberinde, Eskişehir'de yer alan koltuk döşemecilere ve oto döşeme firmalarına ulaşabilirsiniz. Koltuk kaplama, tamir ve tavan döşeme.

Etiket: eskişehir koltuk döşeme firmaları

Modern Koltuk Döşeme

Modern Koltuk Döşeme

Modern Koltuk Döşeme, dürüst çalışma prensibiyle mobilyalarınızı yenileyerek ilk günkünden daha rahat, daha şık bir görünüm kavuşmalarını sağlar.

Modern Koltuk Döşeme, tüm özelliklerini sevdikleri hale koltukların kumaşındaki yıpranmalardan rahatsız olanlar veya son yıllarda hızla yükselen vintage trendine uymak isteyenler, evinde düşük maliyetlerle yenilik yapmak isteyenler için yenileme alanında hizmet vermektedir.

(0) İncele
Mavi Home Koltuk Tasarım Atölyesi

Mavi Home Koltuk Tasarım Atölyesi

Mavi Home Koltuk Tasarım Atölyesi, mobilyalarında kendi tarzını yansıtmak isteyenlere birbirinden şık ve farklı seçeneklerde döşeme uygulaması yapmaktadır.

İstenilen ölçülerde yeni tasarlanan koltuklardan eski koltukların yenilenmesine kadar her alanda çalışan ekibimiz, her modelde koltuk için yenileme yapabilmektedir. 

(0) İncele
Arzu Mobilya

Arzu Mobilya

Arzu Mobilya & Yener Aksesuar, mobilya yenileme, koltuk döşeme ve istenilen ölçülerde mobilya imalatı yapmaktadır. Eskişehir’in her noktasına ücretsiz servis imkanı sunan firma, koltuk ve sandalyelere yeni bir görünüm kazandırmaya olanak sağlar.

Bazen uzun yıllar kullanım sonucunda, bazen kısa ama hor kullanımlarda mobilyalarda yıpranma, yırtılma gibi durumlar yaşanabilir. Bu durumda koltukları atmak yerine yenileme hizmetinden faydalanmak maddi anlamda ciddi tasarruf yapmanızı sağlayabilir.

(0) İncele
Likya Koltuk Tasarım Atölyesi

Likya Koltuk Tasarım Atölyesi

Likya Koltuk Tasarım Atölyesi 15 yılı aşan tecrübesi ile koltuk tasarımı ve döşemesi hizmeti vermektedir. İster yeni bir koltuk için hayalinizde ürünü gerçeğe dönüştürmeye isterseniz de yıpranan mobilyalarınızı yenilemek için Likya Koltuk’a başvurabilirsiniz.

İstediğiniz renk ve desende koltuklara sahip olmanın en kolay hallerinden biri olan döşeme, Likya Koltuk Tasarım’ın usta ekibi ile kolayca yapılmaktadır. 

(0) İncele
Berkay Spot Koltuk Kaplama

Berkay Spot Koltuk Kaplama

Berkay Koltuk Kaplama, 2006 yılında kurulmuş, müşterilerine kaliteyi en ucuza sunma hedefiyle çalışan, tecrübeli bir ekibe sahip başarılı bir döşeme firmasıdır. 

Berkay Spot Koltuk Kaplama, iyi bir takım çalışmasıyla rengi solan, süngerleri incelen, deforme olan eşyalarınızı adresinizden alıyor, yenileyip gereken noktalarını tamir ederek zamanında teslim ediyor.  İsterseniz aynı renkte isterseniz rengarenk kumaşlarla kaplanan koltuk, kanepe ve sandalyeleriniz maddi açıdan tasarruf ederek yeni eşyalara kavuşmanızı sağlamaktadır.

(0) İncele
Hakan Koltuk & Mobilya

Hakan Koltuk & Mobilya

Bir kere alınıp uzun yıllar kullanılan koltuklar, zamanla aşınır hatta bazen yırtılmalar bile görülür. Hakan Koltuk ve Mobilya, eskiyen eşyalarınızı bambaşka görünümlere sokma imkanı tanıyor. 

Hakan Koltuk ve Mobilya olarak bizler tecrübeli ekibimizle çeşitli renklerde ve her biri kalitesini ispatlamış kumaşlarla koltukları kaplıyor, onarılması gereken taşıyıcılarını tamir ediyoruz.  Piyasaya göre çok uygun rakamlarla yeni gibi koltuklara kavuşmak için siz de Hakan Koltuk’u ziyaret edebilirsiniz.

(0) İncele
Olçay Döşeme

Olçay Döşeme

Kaliteli ürünler kullanarak imal ettiğimiz ürünleri uygun fiyatlarla kullanıcılara sunma hedefiyle çıktığımız yolda Olçay Döşeme olarak yüksek bir müşteri memnuniyetine ulaşmayı başardık.

Evlerinizin en kıymetli eşyalarından olan ve yüksek ödemelerle alınan koltuklarınız yıprandığında yenisi alma külfetine katlanmadan bize getirebilir, ilk günkü haline kavuşmuş yepyeni mobilyalarınızı götürebilirsiniz.

(0) İncele
Yörükoğlu Koltuk Döşeme

Yörükoğlu Koltuk Döşeme

1977 yılından bu yana koltuk ve döşemecilik sektöründe hizmet veren Yörükoğlu Koltuk Döşeme,  kalite ile konforun birleştiği çözümler üretmeye çalışmaktadır.

Dünyanın en kaliteli kumaş markalarının Türkiye distribütörü olan Yörükoğlu Mobilya,  leke tutmayan, kolay temizlenebilen ve makinede yıkanma özelliğine sahip kumaşlar kullanmaktadır.  Özel siparişle sıfırdan koltuk üretimi veya eskiyen koltukların yeniden ilk günkü haline kavuşması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

(0) İncele
Lider Koltuk Kanepe Döşeme

Lider Koltuk & Kanepe Döşeme

Lider Koltuk & Kanepe Döşeme, 15 yıllık sektör tecrübesiyle koltuk tamir,  bakım ve döşeme hizmetleri büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Ücretsiz servis araçlarımızla yenilenmesini istediğiniz eşyalar adresinizden alınır, tesislerimizde kontrolden geçirilip gerekli noktaları tamir edilir. Ardında seçtiğiniz döşeme kumaşı ile koltukların yeniden yaratılma süreci başlar. Her ölçüde eşya için mükemmel sonuçlara ulaşabilen ekibimiz, birinci sınıf sünger kullanmaktadır. 

(0) İncele
 Seda Koltuk Döşeme

Seda Koltuk Döşeme

Eskişehir mobilya tamiri sektörü, gelişen teknolojiyi tecrübesiyle birleştiren, eski eşyaların yepyeni mobilyalara dönüşmesini sağlayan Seda Koltuk Döşeme daima hizmetinizdedir.

Koltuk, çekyat, sandalye gibi eşyalar zaman içerisinde eskime yapabilir, kumaşları yıpranır, sökülür hatta yırtılır. Bu durumda devreye giren Seda Koltuk Döşeme ekibi, düşük harcamalar yaparak yeni eşyalara sahip olmanızı sağlar.

(0) İncele
Yıldız Döşeme

Yıldız Döşeme

Eskişehir Yıldız Döşeme, kullanılan süre boyunca yıpranmış, yırtılmış, aşınmış koltuklarınızı kaliteli ve çeşit çeşit kumaşlarla kaplayarak yeni bir görünüm kazandırmaktadır.

Oturma grubu, salon takımı gibi ayrı parçaları birbirinde uyumlu olacak şekilde ister çiçekli ister düz, ister rengarenk kumaşlarla kaplayabiliyoruz. Bu şekilde yeni bir koltuk veya takım almanın külfetine katlanmak zorunda kalmadan eski koltuklarınızdan yepyeni bir mobilya ortaya çıkabilmektedir. 

(0) İncele
Barış Döşeme

Barış Döşeme

Barış Döşeme, Eskişehir döşemeci olarak göreve başladığı günden bu yana seçtiği kaliteli kumaşlarla uygun fiyata mobilyalarını yenilemek isteyenlerin ilk adresi olmuştur.

Evlerimizde hem en göz önünde olan hem de en hızlı yıpranan eşyalarımız olan koltuklar, sandalyeler berjerler Barış Döşeme’nin marifetli ellerinde yeniden can bularak eskisinden daha güzel bir hale getirilmektedir. Yeni koltuk almanın maliyetine katlanmak istemeyenlerin en çok tercih ettiği yöntem olan Eskişehir koltuk döşeme işlemi, evinizin havasını tamamen değiştirecektir.

(0) İncele